Villa Coco
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα κατάδυσης | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Coco Oyster Pond έχει άνετη τοποθεσία, και διαθέτει βεράντα και εξωτερική πισίνα.
Επίσης, αυτή η βίλα με 3 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Παραλία Orient Bay και περίπου 6 χλμ. από την Έκθεση Κινηματογράφου Yoda Guy.
Προσφέρονται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα ή να γευματίσουν στην τραπεζαρία. Η κουζίνα επίσης διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Oasis restaurant, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 150 μέτρων. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Σεν Μάρτιν Εσπεράνς, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτή τη βίλα με 4 μπάνια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα κατάδυσης
- Ξαπλώστρα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Villa Coco έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Villa Coco μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Σεν Μάρτιν Εσπεράνς από η Villa Coco;
Η Villa Coco απέχει 5 χλμ. από το Σεν Μάρτιν Εσπεράνς. - ❓
Η Villa Coco διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Villa Coco θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.